Danışma Hattı : 0342 502 4 777

HAKKIMIZDA

Tanı, tedavi ve araştırma uygulamalarını kapsayan Nükleer Tıp Hizmetini gerçekleştirmek üzere Nükleer Tıp Uzmanı Dr. Nihat ÖZÇELİK’in değerli girişimleriyle Gaziantep’in ilk özel nükleer tıp merkezi olarak kurulan Gama Tıp, 1997 yılından bu yana Gaziantep halkına kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.

Kurumsal kimliğini tam olarak yerleştirmeyi başarmış ve sunduğu hizmet kalitesini ISO 9001 ve Uluslararası EQAS kalite ölçme ve değerlendirme belgelerini alarak kanıtlamış olan Gama Tıp, 2000 yılında Gaziantep’te açtığı ilk şubesi ile mikrobiyoloji, biyokimya, hormon, hematoloji ve benzeri tetkik ve tahlilleri yaparak hizmet ağını genişletmiştir.

2002 yılında Nükleer Tıp alanında faaliyet göstermek üzere Kahramanmaraş’ta ikinci şubesini açan Gama Tıp, Kahramanmaraş’ta hizmet vermekte olan ilk ve tek nükleer tıp merkezi olma özelliğini sürdürmektedir.
Bunun dışında Şanlıurfa, Malatya, Van gibi illerimizde yapmış olduğu yatırımlarla nükleer tıp hizmetini bu illerimize de götürme başarısını göstermiştir.
Kurum, Türkiye genelinde nükleer tıbbın gelişmesi, yaygınlaşması ve daha yüksek hizmet kalitesine ulaşabilmesi için gereken mücadeleyi her zaman vermeyi kendisine ilke edinmiş olup, çalışmalarına büyük bir kararlılıkla devam etmektedir.

1998 Yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Dr. Nihat Özçelik (Nükleer Tıp Uzmanı) değerli girişimleri ile Gama Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. Nükleer Tıp ve Hormon laboratuarı olarak kurulmuştur. 2000’ li yılların başlangıcında halen Yönetim Kurulu üyelerimiz olan Dr. Zeki Koral ve Dr. Hatice Şekerlisoy Özhasırcı (Biyokimya Uzmanı), , Dr. Pınar Erdoğmuş (Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı) katılımları ile kurumumuz ivmelenerek büyüme trendine girmiştir.

Bu yatay büyüme sonucunda şirketimiz ISO 9001 belgesi ve Uluslararası EQAS kalite ölçme değerlendirme belgelerini alarak kaliteli hizmeti her zaman vizyonu olarak görmüş şirketimize kurumsal kimlik kazandırmıştır. Kurumumuz güvenilir ve kaliteli hizmet veren sağlık kuruluşlarından oluşan bir grup şekline dönüşmüştür.

Gama Tıp hizmetlerini Standart, Hızlı ve Güvenilir olarak sağlanmasının yanında bölgede referans laboratuvar olarak hizmet vermeyi planlamıştır.

Tüm tıbbi laboratuvar hizmetlerini ileri teknoloji kullanarak, kaliteli, güvenilir, bilimsel, etik ve rekabetçi koşullarda sunmayı amaçlar.
Doğru ve güvenilir sonuçlar elde etmek için kaliteli malzeme, ekipman kullanımı, iyi eğitilmiş personel ile çalışmak politikamızdır.

İnsan Kaynakları
Her türlü soru, görüş ya da önerileriniz için, bize yazın!